Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kayıt OL | Giriş

Silah Bulundurma Vergisi

Silah Bulundurma Ruhsatları 19 Aralık 2012

Silah Bulundurma Vergisi

Silah Bulundurma Vergisi

Sevgili Silah Tutkunları,

Daha öncesinde Silah Bulundurma Ruhsatı Harcı konusunda verdiğimiz bilgilerin tamamı Silah Bulundurma Vergisi içinde geçerlidir. Ancak bazı silah tutkunları Silah Bulundurma Ruhsatı Harcı ile Silah Bulundurma Vergisinin ayrı ayrı unsurlar olduğunu sanmaktadırlar. Ancak Silah Bulundurma Ruhsatı Harcı ile Silah Bulundurma Vergisi aynı anlama gelmektedir.

İsterseniz Silah Bulundurma Vergisi hakkında bir kaç bilgi verelim. Silah Bulundurma Vergisi Silah Bulundurma Ruhsatı aldığınız takdirde Silah Bulundurma Ruhsatı Harcı adı altında 5 yıllığına alınan bir silah vergisidir. 5 yıl sonra silahınıza ait bulundurma ruhsatınızı yenilemek istediğiniz takdirde yine 5 yıllığına Silah Bulundurma Vergisi alınır. Silah Bulundurma Vergisi hemen hemen her yıl %12 oranında zamlanır. Yani Silah Bulundurma Ruhsatınızı ne kadar erken alırsanız o kadar Silah Bulundurma Vergisinden kar etmiş olursunuz. 2012 yılı için Silah Bulundurma Vergisi: 860.50 TL’dir. Ancak 2013 yılı için Silah Bulundurma Vergisi henüz belirlenmemiştir. 2013 yılında 2012 yılı Silah Bulundurma Vergisi %12 oranında zamlanacaktır. 2013 Yılı Silah Bulundurma Vergisi açıklandığında sitemizde bulabilirsiniz.

Silah Bulundurma Vergileri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Silahtutkusu.Com isimli sitemizi takip etmeye devam ediniz.

8791 toplam görüntüleme, 1 bugün

Silah Bulundurma Ruhsatı Harcı

Silah Bulundurma Ruhsatları 16 Aralık 2012

Silah Bulundurma Ruhsatı Harcı

Silah Bulundurma Ruhsatı Harcı

Sevgili Silah Tutkunları,

Silah Bulundurma Ruhsatı Harcı her bir silah için 5 senelik ödenen bir harçtır. Silah Bulundurma Ruhsatı harcı her yıl artmaktadır. Daha doğrusu son 10 yıldır hiç düştüğünü görmedim. Silah Bulundurma Harcı her yıl %12 artmaktadır. Bu nedenle Silah Bulundurma ruhsatınızı ne kadar erken alırsanız sizin için kardır.

2012 yılı için Silah Bulundurma Ruhsatı Harcı  860.50 TL olarak belirlenmiştir. 2013 Yılında bu rakam yaklaşık %12 oranında artacaktır. Bu nedenle şu 2012’nin son dönemlerinde Silah Bulundurma Ruhsatı almanız yararınıza olacak kanaatindeyim.

Silah Ruhsatları hakkında detaylı bilgiyi Silahtutkusu.com isimli sitemizden alabileceğinizi belirterek gelecek konumuzda Silah Bulundurma Ruhsatının Kimlere Verileceğini anlatacağımı hatırlatmak isterim.

1806 toplam görüntüleme, 0 bugün

 • Silah Bulundurma Ruhsatı İçin Gerekli Belgeler

  tarafından üzerinde 16 Aralık 2012 - 1 Yorum

  Sevgili Silah Tutkunları, Silah Bulundurma Ruhsatlarının iki ayrıldığını ve ev, iş yerinde olduğunu daha önce anlatmıştık. İş Yerinde Silah Bulundurma Ruhsatı İçin Gerekli Belgeleri zaten sitemizden duyurmuştuk. Şimdi ise size evde Silah Bulundurma Ruhsatı İçin Gerekli Belgeleri anlatacağım. Aslına bakılırsa Silah Bulundurma Ruhsatı almak oldukça kolay bir işlem. İstenen belgeler ile ilgili makamlara başvurduğunuz takdirde […]

 • Sarsılmaz Kılınç 2000

  tarafından üzerinde 20 Aralık 2012 - 0 Yorum

  Sevgili Silah Tutkunları, Sarsılmaz silahlarla ilgili bilgi vermeye devam ediyoruz. Bu yazımızda Sarsılmaz Kılınç 2000 marka silahla bilgi vermeye çalışacağım. Sarsılmaz Kılıç 2000 ile ilgili aşağıdaki konularda bilgi alabilirsiniz. Eğer Sarsılmaz Kılınç 2000 ile ilgili aşağıda bulamadığınız konular olursa lütfen yorum yaparak Sarsılmaz Kılınç 2000 ile ilgili bilgi verebilirsiniz. Şarjör Kapasitesi 15 Namlu Uzunluğu [mm] […]

 • Silah Bulundurma Ruhsatı Nasıl Alınır?

  tarafından üzerinde 21 Aralık 2012 - 0 Yorum

  Sevgili Silah Tutkunları, Daha önceki yazılarımızda Silah Bulundurma Ruhsatının Nasıl Alınacağı ile ilgili bilgiyi Silah Bulundurma Ruhsatı konulu yazımızda vermiştik. Ancak Silah Bulundurma Ruhsatı ile ilgili oldukça çok soru almaya başladığımızdan dolayı sitemize Silah Bulundurma Ruhsatının Nasıl Alınacağı ile ilgili video ekleme gereksinimi duyduk. Silah Bulundurma Ruhsatının Nasıl Alınacağı ile ilgili bilgi almak için lütfen […]

 • Silah Bulundurma Vergisi

  tarafından üzerinde 19 Aralık 2012 - 0 Yorum

  Sevgili Silah Tutkunları, Daha öncesinde Silah Bulundurma Ruhsatı Harcı konusunda verdiğimiz bilgilerin tamamı Silah Bulundurma Vergisi içinde geçerlidir. Ancak bazı silah tutkunları Silah Bulundurma Ruhsatı Harcı ile Silah Bulundurma Vergisinin ayrı ayrı unsurlar olduğunu sanmaktadırlar. Ancak Silah Bulundurma Ruhsatı Harcı ile Silah Bulundurma Vergisi aynı anlama gelmektedir. İsterseniz Silah Bulundurma Vergisi hakkında bir kaç bilgi […]

 • Silahlar

  tarafından üzerinde 23 Aralık 2012 - 0 Yorum

  Hangi silahlarla ilgileniyorsanız aşağıdan logosuna tıklayabilirsiniz.  

  Arşivler